1. Priprava: Terapevt in pacient se udobno namestita v prostoru, kjer bo terapija potekala. Terapevt lahko prosi pacienta, da odstrani očala, ure ali druge kovinske predmete, ki bi lahko motili pretok energije.

  2. Uvodni pogovor: Terapevt se običajno pogovori s pacientom o njegovem zdravstvenem stanju, simptomih ali težavah, ki jih želi nasloviti. To mu omogoča boljše razumevanje pacientovih potreb in ciljev ter prilagajanje terapije.

  3. Sprostitev: Terapevt pomaga pacientu doseči stanje sproščenosti in umirjenosti. To se lahko doseže s tehnikami globokih dihanj, sprostitvenimi vajami ali meditacijo. Sproščeno stanje pomaga odpreti energetske kanale in olajša pretok energije med terapevtom in pacientom.

  4. Potek bioenergije: Terapevt uporablja svoje roke in energijske tehnike, da prenaša bioenergijo na pacientovo telo. Lahko se dotika ali drsi po pacientovem telesu, usmerja energijo v specifične dele telesa ali deluje na energetskih centrih (čakrah). Terapevt posveča posebno pozornost področjem, kjer pacient izraža težave ali neravnovesja.

  5. Občutki med terapijo: Med terapijo pacienti pogosto poročajo o različnih občutkih, kot so toplina, mravljinci, prijetna vibracija ali sprostitev. Vsak posameznik lahko doživlja terapijo na svoj način, odvisno od svoje občutljivosti na energijske spremembe.

  6. Zaporedne seje: Bioterapija v živo se običajno izvaja v zaporednih sejah. Vsaka seja traja približno 30 minut, pacient pa običajno opravi 4 zaporedne seje v obdobju nekaj dni. To omogoča kontinuirano delovanje bioenergije in podporo telesu pri procesu zdravljenja.

  7. Individualni pristop: Terapevt prilagaja terapijo posameznemu pacientu glede na njegove potrebe. Vsak pacient je edinstven, zato terapevt uporablja svoje znanje, intuicijo in izkušnje, da prilagodi postopek terapije glede na pacientove specifične izzive in cilje.

Marina Lukec bioterapija v živo

Naše zdravje

“Odkrijte moč osebnega stika – Doživite terapijo v živo in ponovno vzpostavite svoje energetsko ravnovesje!”

Scroll to Top